Linia Profesjonalna

Zabiegi Meder Beauty Science to jedne z najważniejszych pozycji w ofercie Kliniki Jill Zander. Cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, ceniących przede wszystkim fantastyczne efekty odmładzające oraz właściwości relaksacyjne.
Jill Zander Skin Rejuvenation Clinic

Bezinwazyjne zabiegi Meder Beauty Science, stanowią alternatywę dla klientów z przeciwwskazaniami do zabiegów iniekcyjnych i obejmują:

  • Program odmładzania i redukcji zmarszczek Myo Fix (nowa generacja wysoko cenionego na całym świecie zabiegu VAR-FX)
  • Zabieg Lipo Oval do bezinwazyjnej eliminacji tkanki tłuszczowej na twarzy w celu zwalczania zmian w konturze twarzy i skutecznego redukowania obwisłej skóry na podbródku
  • Bezinwazyjny wypełniacz Arma Lift do usuwania zmarszczek i fałd, a także szybkiego przywracania skórze elastyczności i gęstości
  • Zabieg Hydra Fill do uzupełniania niedoborów wody w skórze
  • Eu Seb do walki ze skórą tłustą, łojotokową i problematyczną
  • Red Apax dla cery zaczerwienionej, wrażliwej oraz z trądzikiem różowatym

Ekskluzywny, 6-etapowy program dermatologiczny

Każdy zabieg profesjonalny przebiega zgodnie z unikalnym protokołem opracowanym w Szwajcarii, by zapewnić skórze nie tylko działanie pielęgnacyjne, ale również lecznicze.
Wyjątkowy protokół przygotowania skóry sprawia, że nabiera ona siły i energii na przyjęcie i przetransportowanie składników aktywnych w poszczególne warstwy skóry:

  • Zabieg rozpoczyna się od użycia energizującej emulsji oczyszczającej, która doskonale usuwa makijaż i zanieczyszczenia z powierzchni skóry, a przy tym sprawia, że już na tym etapie staje się ona miękka i gładka.
  • Maska peelingująca umożliwia dalsze oczyszczenie skóry, złuszcza martwy naskórek, usuwa zalegające w gruczołach łojowych toksyny, zanieczyszczenia i nagromadzone sebum.
  • W dalszej kolejności stosowany jest koktajl oparty na potężnych przeciwutleniaczach, który stymuluje mikrocyrkulację, poprawia metabolizm komórkowy, dotlenia i dodaje skórze wigoru.

W kolejnym etapie zabiegu zostanie zastosowany specjalistyczny koncentrat bioaktywny, a także maska z naniesionym, biologicznym hydrożelem, dzięki której wszystkie składniki zostaną „wtłoczone” jeszcze mocniej w głębokie warstwy skóry. Zabieg kończy nałożenie kremu bogatego w kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczkowej, który maksymalnie nawilży skórę, zapewni komfort i blask oraz uczyni ją odporną na wpływ zanieczyszczonego środowiska.

 

Podczas testów bezinwazyjnych zabiegów Meder Beauty Science stwierdzono doskonałe rezultaty kuracji osiągane w bardzo krótkim czasie. Efekty w postaci lepszego nawilżenia, poprawy elastyczności, rozjaśnienia, wypełnienia i wygładzenia skóry są widoczne już po jednym zabiegu. Jednak dla najlepszego utrzymania efektów zaleca się stosowanie pełnej serii zabiegów.

Faces

 

icon-ES

Przywrócenie zdrowej mikroflory skóry, regulacja produkcji sebum

Hydra Fill

Głębokie nawilżenie, wygładzenie skóry i wypełnienie zmarszczek. W przypadku skóry silnie odwodnionej, suchej i…

Arma Lift Logo

Korekta zmarszczek statycznych i zmian starczych skóry, rozjaśnienie, lifting, głębokie nawilżenie oraz…

Lipo Oval Logo

Korekta “drugiego podbródka” i nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy i szyi, efekt liftingu i rozjaśnienia

Myo Fix Logo

Relaksacja zmarszczek, lifting, głębokie nawilżenie i ogólny efekt odmłodzenia

icon-Ra

Odbudowa i regeneracja skóry po zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, lasera, dermabrazji, mezoterapii mikroigłowej