Aktualności – Meder Beauty Polska

Zabieg Red-Apax dr Tiina Orasmae-Meder zaprojektowała z myślą o skórze wrażliwej, skłonnej do zaczerwienia i dla pacjentów zmagających się z trądzikiem różowatym oraz uporczywym rumieniem.

Nowy program Red-Apax rekomenduje również do odbudowy i regeneracji skóry PO ZABIEGACH z użyciem peelingów chemicznych, lasera, dermabrazji, mezoterapii mikroigłowej oraz po innych zabiegach dermoestetycznych na twarz, w których dochodzi do powierzchniowych uszkodzeń skóry.

Jak wszystkie profesjonalne programy Meder Beauty Science, Red-Apax to 6 etapowa procedura zabiegowa ukierunkowana na specjalne potrzeby i specyfikę wrażliwej oraz zniszczonej skóry. Każdy produkt stosowany podczas zabiegu jest przeznaczony do jednorazowego użytku. Terapia Red-Apax może być łączona z zabiegami medycyny estetycznej, gdy istnieje ryzyko infekcji skóry.

W skład zabiegu Red-Apax po raz pierwszy wprowadziliśmy profesjonalną wersję Żelu oczyszczającego Net-Apax (Ax1) oraz Serum z wąkrotą azjatycką Soin-Apax (Sa3) z uwagi na ich silne właściwości wyciszające oraz przeciwzapalne. Po przygotowaniu skóry według dermatologicznego protokołu Meder Beauty Science [jak w zabiegach Mf, Hf, Lo, Al i Es] aplikujemy Koncentrat Red-Apax (Ra4) i Maskę Red-Apax (Ra5), a następnie Krem Equa-Derm (Ed7) wzbogacony o ekstrakt z Huby lekarskiej o właściwościach przeciwzapalnych.

Rekomendowana częstotliwość i ilość zabiegów Red-Apax to 5 zabiegów w przeciągu 5 tygodni. Czas trwania zabiegu powinien wynosić od 50 do 60 minut. Do dalszej pielęgnacji i dla utrzymania osiągniętych rezultatów zalecamy powtarzanie zabiegu co 4-6 tygodni w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry pacjenta, wieku i stylu życia.

Podczas rekonwalescencji po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych i dermabrazji rekomendujemy stosowanie kuracji raz lub dwa razy w tygodniu postępując zgodnie z protokołem po-laserowym Meder Beauty Science.

Koncentrat Red-Apax (Ra4) i Maska Red-Apax (Ra5) zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby nowego programu zabiegowego. Oba profesjonalne produkty wykazują właściwości przeciwzapalne oraz łagodzące, dzięki czemu optymalizują i przyspieszają proces regeneracji skóry. Wzmacniają naczynia włosowate, zwiększają drenaż i odnawiają zdrową mikroflorę bakteryjną na powierzchni skóry.

Współczesny postęp nauk medycznych wciąż dostarcza zaskakujących odkryć, a nauka o starzeniu nieustannie wyłania nowe hipotezy usiłujące rozwikłać ten tajemniczy proces. Najnowsze badania otwierają wiele nowych możliwości wpływania na głębsze warstwy skóry. Dlatego też zdecydowaliśmy się ulepszyć recepturę naszych odmładzających i ujędrniających Masek Arma-Lift. Dzięki temu stają się one jeszcze lepszym narzędziem w walce z objawami starzenia skóry.

Kluczowym składnikiem masek nadal pozostaje: epidermalny czynnik wzrostu (EGF – Epidermal Growth Factor), białko sygnałowe, które przywraca i wzmacnia regenerację skóry, zwiększa syntezę wszystkich pierwotnych elementów strukturalnych i poprawia jakość komunikacji międzykomórkowej w skórze. Uważa się, że starzenie się skóry to kumulacja różnych zniszczeń spowodowanych stresem, zanieczyszczeniem powietrza, promieniowaniem UV i innych czynników wewnątrzpochodnych. Co ciekawe zaburzenia pigmentacji prawie zawsze zaczynają się rozwijać wraz z wiekiem. Mając to na uwadze, w recepturach naszych masek od początku stosowaliśmy alfa-arbutynę, bardzo silny i jednocześnie bezpieczny składnik rozjaśniający. Kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej nawilża, koi i stymuluje skórę i sprawia, że Maski Arma-Lift to idealne połączenie nawilżania i liftingu.

Co nowego?
Nowa wersja Masek Arma-Lift zawiera argininę. Jak już zapewne wiesz, arginina jest aminokwasem endogennym, więc takim, który może być wytworzony przez nasz organizm z innych związków. Niestety jak pokazały badania zdolność syntezy argininy w organizmie człowieka zaczyna maleć wraz z wiekiem. Arginina nazywana jest w świecie nauki „cząsteczką życia”, wpływa na metabolizm mięśni oraz przywraca ich napięcie i elastyczność. Mięśnie twarzy, które tracą napięcie z wiekiem, za sprawą argininy mogą stać się silniejszymi i grubszymi, a dzięki temu dłużej utrzymać kontur i kształt twarzy.

Obecnie wiadomo, że kluczowym czynnikiem odpowiedzialnym za nasilającą się wraz z wiekiem suchość skóry jest zmiana w ekspresji genów w komórkach skóry. Jak się okazuje, proces ten może opóźnić mała dawka mocznika – diamidu kwasu węglowego, czyli karbamidu. Mocznik stymuluje syntezę wszystkich podstawowych białek w naskórku i przeciwdrobnoustrojowych białek w warstwie rogowej, przywraca skórze naturalną ochronę i zapewnia jej gładki i świeży wygląd.

Karagenian wyciąg z algi zwanej Chrząstnicą Kędzierzawą (Chondrus Crispus) połączony z pullulanem (polisacharydem pochodzenia naturalnego wytwarzanym ze skrobi grzybów i tapioki) tworzą na powierzchni skóry sieć, która zapobiega nadmiernej utracie wody oraz poprawia właściwości bariery ochronnej. Dodatkową ich zaletą jest działanie przeciwutleniające. Wyraźnie poprawiają wygląd skóry, napinając ją i wypełniając zmarszczki. Dodatkowe działanie nawilżające jest zapewnione przez allantoinę, która wzmacnia odbudowę i regenerację, łagodzi, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia skóry.

Ulepszone Maski Arma-Lift głęboko nawilżają i wzmacniają skórę, jednocześnie ograniczają utratę wody przez naskórek zapewniając tym samym widoczny efekt odmłodzenia i liftingu.

Zdecydowaliśmy również o usunięciu zapachu z masek, aby, jeszcze lepiej chronić skórę i wyeliminować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Maski bezzapachowe można bezpiecznie stosować po wszystkich procedurach medycznych.

Kto powinien stosować maski Arma-Lift?
Maski Arma-Lift rekomendujemy wszystkich osobom, które chcą zachować młody i świeży wygląd skóry i nie akceptują zmian skórnych związanych z wiekiem. Nie ma potrzeby i nie proponujemy stosowania Masek Arma-Lift profilaktycznie przed pojawieniem się widocznym zmian związanych ze starzeniem się skóry. Maski Arma-Lift polecamy skórze dojrzałej, po 40-45 roku życia oraz z perimenopauzalnymi i menopauzalnymi objawami starzenia się skóry.

Nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe w stosowaniu Masek Arma-Lift po peelingach chemicznych, mezoterapii, karboksyterapii, laseroterapii i innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Nasz Krem Equa-Derm został słusznie uznany za jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry tłustej. Jesteśmy niekwestionowanym pionierem w wykorzystaniu prebiotyków w terapii skóry problematycznej. Już w 2013 roku z powodzeniem wprowadziliśmy do naszych receptur prebiotyk Bioecolia (zatwierdzony przez Ecocert), który chroni i stymuluje naturalną zdolność obronną skóry poprzez działanie jako bioselektywna pożywka dla pożytecznych mikroorganizmów kosztem patogenów i niepożądanej flory. Bioecolia równoważy, podtrzymuje i stymuluje prawidłową ekoflorę skóry. Dzięki Avocutinowi (z miąższu awokado) Krem Equa-Derm zmniejsza produkcję sebum o 30% już w pierwszych tygodniach po rozpoczęciu aplikacji. Matowi świecącą skórę twarzy i sprawia, że ma zdrowy i świeży wygląd. Ekstrakt z Nasion Tamaryndowca Indyjskiego działa przeciwzapalnie i nawilżająco, a jednocześnie pomaga w utrzymaniu fizjologicznej mikroflory na skórze.

Zmodernizowana formuła Kremu Equa-Derm zawiera nowy składnik – Ekstrakt z Grzyba Hub (Fomes Officinalis). Składnik ten wśród mikrobiologów i wirusologów budzi nadzieję na nowe możliwości leczenia ciężkich i opornych infekcji i zakażeń. Ekstrakt z Huby pomaga w walce z ostrym i przewlekłym stanem zapalnym skóry i z trądzikiem, potrafi powstrzymać rozwój bakterii, które stały się odporne na antybiotyki. Dosyć wyjątkowa jest również zdolność wpływania Huby na włókna przywspółczulne układu nerwowego. Skóra tłusta cechuje się nadmiernym łojotokiem, towarzyszą jej zaskórniki i prawie zawsze mocno rozszerzonej ujścia gruczołów łojowych: jest to manifestacja szczególnego stanu, zwanego dystonią wegetatywno-naczyniową (VVC) – skóra i mięśnie znajdują się w stanie charakterystycznym dla głębokiego snu. Ekstrakt z Grzyba Hub zapewnia ożywienie i przebudzenie skóry ze snu, przywraca zdrowe mikrokrążenie, zwiększa jej elastyczność, obkurcza pory, wygładza i eliminuje charakterystyczny gąbczasty wygląd.

Nowy Krem Equa-Derm wspaniale matuje, łagodzi i wygładza skórę. Różnicę zauważysz już w pierwszych tygodniach stosowania. Kluczem tutaj, jak zawsze w przypadku problematycznej skóry jest konsekwentne, codzienne stosowanie.

Kto powinien używać Kremu Equa-Derm?
Został on zaprojektowany specjalnie dla kobiet i mężczyzn ze skórą problematyczną i tłustą, ze stanami zapalnymi od łagodnych do średnio ostrych. Zalecamy również stosowanie Ed7 w celu normalizacji skóry rozregulowanej nieprawidłową pielęgnacją, porowatej, o nierównej powierzchni oraz jako pielęgnacja potrądzikowych zmian skórnych.

Jak korzystać z Kremu Equa-Derm?
Stosuj Equa-Derm dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Dla uzyskania lepszych wyników zalecamy połączenie z preparatem do demakijażu, serum z kolekcji Meder Beauty Science i koncentratem Eu-Seb.

Efekt: matowa, gładka i zdrowa skóra w ciągu 2-3 tygodni regularnego stosowania kremu.

UWAGA! Antybiotyki, preparaty zawierające retinol, antyseptyki tj. pochodne kwasu benzoesowego, nadtlenek benzoilu, alkohol itd. oraz różne kwasy w tym kwas glikolowy i kwas salicylowy mogą osłabić efekt terapii prebiotycznej! Krem Equa-Derm i inne nasze preparaty z prebiotykami są niekompatybilne z produktami, które zawierają wyżej wymienione składniki.

Współpracujemy wyłącznie z uznanymi gabinetami i klinikami kosmetologii i medycyny estetycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz znaleźć gabinet w Twoim mieście skontaktuj się z nami: info@mederbeauty.pl

NAGRODA DLA EU-SEB

aesthetic awards logo Inspiracje Roku 2016 – konkurs na najlepsze produkty branży beauty rozstrzygnięty. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz zabieg EU-SEB z pre i probiotykami zdobył główną nagrodę w kategorii PROFESJONALNE ZABIEGI KOSMETYCZNE. Ideą konkursu Inspiracje Roku jest wyłonienie i rekomendacja najlepszych produktów, urządzeń i rozwiązań, przeznaczonych do obiektów beauty – salonów kosmetycznych, hoteli spa, gabinetów medycyny estetycznej. 20-osobowe jury ekspertów oceniało walory użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, opinie użytkowników oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Tytuł Inspiracji Roku to czytelna wskazówka dla właścicieli obiektów beauty, że mają do czynienia z produktem wysokiej jakości. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się na Uroczystej Galii tuż po IV Konferencji Klubu Biznesu Beauty „Zyskowny Biznes Beauty&Spa” organizowanej przez magazyn Beauty Inspiration Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że tak dobre i ambitne produkty zyskały uznanie na rynku polskim. Dziękujemy!

IV KONFERENCJA KLUBU BIZNESU BEAUTY INSPIRATION

MEDER BEAUTY SCIENCE już po raz drugi będzie PARTNEREM najważniejszej w Polsce branżowej konferencji kierowanej do managerów i właścicieli obiektów beauty i spa. Konferencja odbędzie się już 30 – 31.05.2016 w Warszawie. Jej ideą jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu nowych trendów, pomysłów i rozwiązań, które służą usprawnieniu prowadzenia biznesu beauty i spa oraz zwiększania jego konkurencyjności. Serdecznie zapraszamy do udziały w IV Konferencji Klubu Biznesu Beauty ZYSKOWNY BIZNES BEAUTY&SPA. Szczegółowe informacje o konferencji na: www.konferencja.beautyinspiration.pl

Gabinet Lanmer

Gabinet LANMER La nouvelle mer de beaute Kosmetologia Estetyczna z Koszalina dołączył do grona partnerów Meder Beauty Science. Uwielbiamy takie miejsca gdzie pasja, perfekcja i profesjonalizm najwyższej miary spotyka się z ciepłem, życzliwością i niezwykłą serdecznością. Szczerze polecamy to wyjątkowe miejsce!

Klinika Zdrowia i Urody Madame

Klinika Zdrowia i Urody Madame to miejsce dedykowane współczesnym kobietom i mężczyznom, dla których wygląd zewnętrzny jest ważnym elementem życia prywatnego i zawodowego. Zabiegi z zakresu kosmetyki i estetyki twarzy oraz terapii manualnej ciała są wykonywane przez specjalistów, prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie co gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług. Klinika znajduje się na peryferiach Ciechanowa w Pęchcinie przy ul. Płockiej 42. Dzięki ustronnej lokalizacji klienci mogą liczyć na kameralność i intymność. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy poczuje się wyśmienicie. klinikamadame.pl

Beauty Premium 2015

MEDER BEAUTY wśród laureatów prestiżowego konkursu BEAUTY PREMIUM 2015! O wyborze tych najlepszych zadecydowało pięcioosobowe jury składające się z profesjonalistów branży kosmetycznej. Nasz dermokosmetyczny zabieg MYO-FIX wyróżniono w kategorii: kosmetyka, pielęgnacja i anti-aging. Minął rok od debiutu marki Meder Beauty na polskim rynku – bez wątpienia udany rok, a przed nami – jak wierzymy – jeszcze lepszy!

MYO-FIX

Gabinet Kosmetologii Marta Potocka

Z nieukrywaną przyjemnością ogłaszamy, że zabiegi Meder Beauty są już w ofercie GABINET KOSMETOLOGII MARTA POTOCKA. Mieszkańców podwarszawskich osiedli, którzy cenią sobie profesjonalizm i zaangażowanie ale również kameralność, spokojną lokalizację i dyskrecję serdecznie zapraszamy! martapotocka.pl

Klinika Kosmetologii – Natalia Sudoł

W Gliwicach w Klinika Kosmetologii – Natalia Sudoł od dzisiaj możecie skorzystać z zabiegów Meder Beauty. To niepowtarzalne miejsce, które powstało z połączenia WIEDZY, PRAKTYKI oraz PRAWDZIWEJ PASJI DO ODKRYWANIA PIĘKNA i MŁODOŚCI W KAŻDEJ OSOBIE. Wielką przyjemnością rekomendujemy Wam partnerską Klinikę Kosmetologii – Natalia Sudoł nie tylko ze względu na profesjonalizm na 200%, sprawdzone i dobrze wyselekcjonowane zabiegi ale przede wszystkim z uwagi na wyjątkową, ujmującą atmosferę tego miejsca … każdy poczuje się tutaj WYJĄTKOWO. www.klinikasudol.pl

Spotkanie prasowe

W piątek, 4 lipca br. odbyło się spotkanie prasowe on-line marki Meder Beauty. „Zmarszczki suche – czy wiesz już o nich wszystko?” Przedstawiamy Wam nagranie z naszego spotkania.

DERMA SOLUTIONS

Polecamy Waszej uwadze Klinikę Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derma Solutions w Poznaniu. Mgr Maria Stefaniak, Dagmara Ciszewicz na czele z Doktorem Jarosławem Adamczakiem to PRAWDZIWI SPECJALIŚCI z wieloletnim doświadczeniem. Wiedza, zaangażowanie, pasja i zainteresowania współczesną kosmetologią, medycyną holistyczną oraz zastosowaniem naturalnych metod terapii w medycynie estetycznej przekładają się na REZULTATY, jakie zespół ten każdego dnia uzyskuje w swojej pracy. Z wielką radością zapraszamy Was na dermokosmetyczne zabiegi Meder Beauty do Derma Solutions. www.dermasolutions.pl

VELVET CLINIC

Dermokosmetykom medycznym Meder Beauty zaufali eksperci z Velvet Clinic. To najlepszy adres w Łodzi dla osób, które pragną profesjonalnie zadbać o siebie i odmłodzić cerę, poszukują fachowej pomocy w rozwiązaniu małych i dużych problemów urodowych. TRUST SCIENCE BE YOUNG. POLECAMY WAM TO MIEJSCE! http://velvetclinic.eu

Celebruj z MEDER BEAUTY swoją kobiecość

Ogłaszamy BARDZO KOBIECY KONKURS!!! Do wygrania dwa wartościowe zestawy, a w każdym: kosmetyczne „MUST HAVE” na wiosnę od Meder Beauty Science oraz
  • biżuteria od Kiffany, która oczarowała największe polskie fashionistki
Co musisz zrobić? To proste! Zostań fanem MEDER BEAUTY POLSKA i udostępnij ten post. Zwycięzców wyłoni nasze jury 8 marca o godz. 17:00. Szczegóły, czas trwania i regulamin konkursu Zapraszamy do zabawy!
„Cellulit rozwija się podstępnie, bez gwałtownych objawów, ale systematycznie. Pomimo mnogości dostępnych raportów, artykułów, badań nadal pozostaje on bardzo kontrowersyjnym problemem, niezwykle trudnym do leczenia. Mówiąc najogólniej zanim zaczniesz stosować terapię antycellulitową najpierw dobrze poznaj wroga.” Tak dla magazynu Beauty Forum o walce z cellulitem pisze Dyrektor ds. rozwoju marki Meder Beauty Monika Grudnik-Wroniszewska. Miłej lektury!
Jaki kosmetyk dla kobiet 50+? Specyfika oraz potrzeby skóry wraz z wiekiem się zmieniają. Na rynku mamy wiele produktów kosmetycznych dla cery dojrzałej. Peptydy biologicznie aktywne to całkiem nowy i niezwykle intrygujący trend. Wszystko o nich i ich miejscu w pielęgnacji skóry po 50 roku życia opowie Monika Grudnik-Wroniszewska Dyrektor rozwoju marki Meder Beauty Science. TARGI BEAUTY FORUM & SPA 8-9 marca 2014r. Niedziela, 9 marca br., godzina 14:15-15:30, SALA 3N3/03 „KLIENCI 50 PLUS W SALONIE KOSMETYCZNYM I SPA” Zapraszamy! http://issuu.com/maisha82/docs/ulotka_14_str._strona_po_stronie.